Vishay TNPW0805715KBETY
Res 715K Ohm 0.1% 1/8W 0805
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay TNPW0805715KBETY.
Related Parts
PanasonicERA-6AEB7153V
Res Thin Film 0805 715K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA6AEB754V
Res Thin Film 0805 750K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA6AEB684V
Res Thin Film 0805 680K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R