Vishay RNX05090M0FKLB
Res 90M Ohm 1% 1.2W Axial
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay RNX05090M0FKLB.
Related Parts
RES 90M OHM 1% 1/2W AXIAL
Descriptions
Descriptions of Vishay RNX05090M0FKLB provided by its distributors.
RES 90M OHM 1% 1.2W AXIAL
Rnx-1/2, 90 Mohm, 100Ppm, +/-1% |Vishay RNX05090M0FKLB
DO NOT USE RNX-1/2 90M 1% T-1 L05