Vishay RN60C3013FB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 301000ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay RN60C3013FB14.
Related Parts
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 301000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMF0207FTE52-301K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 301000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 324000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 287000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 294000ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions of Vishay RN60C3013FB14 provided by its distributors.
Resistor,Metal Film,301KOhms,300WV,1+/-% Tol,-50,50ppm-TC,RN60-MilStyle
Res Metal Film 301K Ohm 1% 1/8W ±50ppm/°C AXL Thru-Hole Bulk
CMF-60 301K 1% T-2 RN60C3013F B14