Vishay IM02RUR33J
Ind Molded 330nH 5% 25MHz 30Q-Factor Phenolic 815mA AXL T/R
Obsolete
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay IM02RUR33J.
IHS
Datasheet7 pages12 years ago
_legacy Avnet
Supply Chain
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Vishay IM02RUR33J provided by its distributors.
General Purpose Inductor, 0.33uH, 5%, 1 Element, Phenolic-Core
IM-2 .33 5% R36