Venkel HPTF0603-QN-5111FT
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 5110ohm, 75V, 1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Venkel HPTF0603-QN-5111FT.
Descriptions
Descriptions of Venkel HPTF0603-QN-5111FT provided by its distributors.
High Power Thin Film CR;0603;1/10W;±10PPM;5.11K;±1%