Venkel HPTF0603-QN-22R1FT
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 22.1ohm, 75V, 1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Venkel HPTF0603-QN-22R1FT.
Supply Chain
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2017-04-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Venkel HPTF0603-QN-22R1FT provided by its distributors.
High Power Thin Film CR;0603;1/10W;±10PPM;22.1R;±1%