United Chemi-Con HHSE250ELL331MJC5S
HSE Conductive Polymer Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors, 330uF, 25Vdc, Long Lead
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for United Chemi-Con HHSE250ELL331MJC5S.
United Chemi-Con
Datasheet2 pages4 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of United Chemi-Con HHSE250ELL331MJC5S provided by its distributors.
HSE Radial Can aluminum capacitor 0.394Dia 10.00mm ±20% 330muF 25V