United Chemi-Con APXT4R0ARA271ME61G
High moisture resistance, 85℃, 85%RH for 1, 000 hours.
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for United Chemi-Con APXT4R0ARA271ME61G.
United Chemi-Con
Datasheet2 pages4 years ago
Electro Sonic
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of United Chemi-Con APXT4R0ARA271ME61G provided by its distributors.
United Chemi-Con
270¦ÌF 4V ¡À20% 26m¦¸ 15000h 2.35A 5mm*5.8mm*5.8mm
CAP ALUM POLY 270UF 20% 4V SMD