United Chemi-Con APXT100ARA391MF80G
390¦ÌF 10V ¡À20% 22m¦¸ 15000h@ 105¡ãC 142.5mA@ 120Hz, 2.85A@ 100 kHz 6.6mm*6.6mm*8mm
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for United Chemi-Con APXT100ARA391MF80G.
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of United Chemi-Con APXT100ARA391MF80G provided by its distributors.
High moisture resistance, 85℃, 85%RH for 1,000 hours.
United Chemi-Con
CAP ALUM POLY 390UF 20% 10V SMD