United Chemi-Con APXT100ARA221MF61G
220¦ÌF 10V ¡À20% 40m¦¸ 15000h@ 105¡ãC 110mA@ 120Hz, 2.2A@ 100 kHz 6.6mm*6.6mm*6.1mm
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for United Chemi-Con APXT100ARA221MF61G.
United Chemi-Con
Datasheet2 pages4 years ago
Electro Sonic
Inventory History
3 month trend:
+223%
Descriptions
Descriptions of United Chemi-Con APXT100ARA221MF61G provided by its distributors.
High moisture resistance, 85℃, 85%RH for 1,000 hours.
United Chemi-Con
CAP ALUM POLY 220UF 20% 10V SMD