United Chemi-Con APXN160ARA331MJ80G
High moisture resistance, 85℃, 85%RH for 1, 000 hours.
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for United Chemi-Con APXN160ARA331MJ80G.
3 month trend:
Restocked
Descriptions
Descriptions of United Chemi-Con APXN160ARA331MJ80G provided by its distributors.
United Chemi-Con
330¦ÌF 16V ¡À20% 25m¦¸ 5000hrs@105¡æ 170mA@ 120Hz SMD,7.7X10MM
CAP ALUM HYBRID 82UF 20% 50V SMD
CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V SMD