United Chemi-Con APXJ200ARA221MH70G
Cap Alum Hybrid 47UF 20% 16V SMD
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for United Chemi-Con APXJ200ARA221MH70G.
3 month trend:
-39.76%
Descriptions
Descriptions of United Chemi-Con APXJ200ARA221MH70G provided by its distributors.
CAP ALUM POLY 220UF 20% 20V SMD