United Chemi-Con APXJ200ARA151MF80G
Cap Alum Hybrid 68UF 20% 50V SMD
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for United Chemi-Con APXJ200ARA151MF80G.
3 month trend:
-1.18%
Descriptions
Descriptions of United Chemi-Con APXJ200ARA151MF80G provided by its distributors.
CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V SMD