United Chemi-Con APXJ100ARA271MF61G
Cap Alum Hybrid 47UF 20% 35V SMD
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for United Chemi-Con APXJ100ARA271MF61G.
Master Electronics
3 month trend:
-24.12%
Descriptions
Descriptions of United Chemi-Con APXJ100ARA271MF61G provided by its distributors.
CAP ALUM POLY 270UF 20% 10V SMD