United Chemi-Con APXH4R0ARA151MF61G
Super low ESR and 125℃ by using conductive polymer.
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for United Chemi-Con APXH4R0ARA151MF61G.
United Chemi-Con
Datasheet2 pages4 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of United Chemi-Con APXH4R0ARA151MF61G provided by its distributors.
United Chemi-Con
150¦ÌF 4V ¡À20% 35m¦¸ 1000h@ 125¡ãC 122.5mA@ 120Hz,2.45A@ 100 kHz 6.6mm*6.6mm*6.1mm
CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD