United Chemi-Con APXH2R5ARA221MF61G
Super low ESR and 125℃ by using conductive polymer.
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for United Chemi-Con APXH2R5ARA221MF61G.
United Chemi-Con
Datasheet2 pages4 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of United Chemi-Con APXH2R5ARA221MF61G provided by its distributors.
United Chemi-Con
220¦ÌF 2.5V ¡À20% 35m¦¸ 1000h@ 125¡ãC 125mA@ 120Hz,2.5A@ 100 kHz 6.6mm*6.6mm*6.1mm
CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD