United Chemi-Con APXF2R5ARA331MF46G
330¦ÌF 2.5V ¡À20% 12m¦¸ 3000h@ 105¡ãC 175mA@ 120Hz, 3.5A@ 100 kHz 5.3mm*5.3mm*4.6mm
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for United Chemi-Con APXF2R5ARA331MF46G.
United Chemi-Con
Datasheet2 pages4 years ago
Inventory History
3 month trend:
-1.07%
Descriptions
Descriptions of United Chemi-Con APXF2R5ARA331MF46G provided by its distributors.
CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD