United Chemi-Con APXA4R0ARA151ME61G
Super low ESR and long life by using conductive polymer.
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for United Chemi-Con APXA4R0ARA151ME61G.
United Chemi-Con
Datasheet2 pages4 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of United Chemi-Con APXA4R0ARA151ME61G provided by its distributors.
United Chemi-Con
150¦ÌF 4V ¡À20% 30m¦¸ 15000h@ 105¡ãC 1.49A@ 100 kHz,74.5mA@ 120Hz 5.3mm*5.3mm*6.1mm
CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD