United Chemi-Con APSF2R5ELL122MF08S
Super low ESR and high ripple current capability by using conductive polymer.
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for United Chemi-Con APSF2R5ELL122MF08S.
United Chemi-Con
Datasheet2 pages4 years ago
Inventory History
3 month trend:
-1.24%
Descriptions
Descriptions of United Chemi-Con APSF2R5ELL122MF08S provided by its distributors.
United Chemi-Con
1.2mF 2.5V ¡À20% 2.5mm 5m¦¸ 20000h 5.9A 6.3mm*8mm*8mm
CAP ALUM POLY 1200UF 20% 2.5V TH