TXC 8Z-20.000MAHQ-T
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TXC 8Z-20.000MAHQ-T.
TXC SCT
Datasheet1 page14 years ago
CAD Models
Download TXC 8Z-20.000MAHQ-T symbol, footprint, and 3D STEP models from our trusted partners.
Related Parts
Crystal 20MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF FUND 80Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 20MHz Nom
CTS Components445C33A20M00000
Crystal 20MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF FUND 40Ohm Automotive 2-Pin SMD T/R
Descriptions
Descriptions of TXC 8Z-20.000MAHQ-T provided by its distributors.
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD