TTM Technologies BD1416N50100AHF
Balun Transformer, 1.4 to 1.6 GHz, 50 to 100 Ohms
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TTM Technologies BD1416N50100AHF.
RFMW
Datasheet4 pages3 years ago
IHS
Anaren Microwave
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2015-06-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions of TTM Technologies BD1416N50100AHF provided by its distributors.
RF Transformer, 1400MHz Min, 1600MHz Max