TT Electronics WIN-T0603LF-03-49R9-A
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 49.9ohm, 75V, 0.05% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Obsolete
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TT Electronics WIN-T0603LF-03-49R9-A.
IHS
Datasheet3 pages3 years ago
Datasheet3 pages7 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-12-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 month ago)
LTB Date2025-01-07
LTD Date2025-01-07
Descriptions
Descriptions of TT Electronics WIN-T0603LF-03-49R9-A provided by its distributors.