TT Electronics WIN-T0402LF-03-51R1-B
Fixed Resistor, Thin Film, 0.05W, 51.1ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Obsolete
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TT Electronics WIN-T0402LF-03-51R1-B.
IHS
Datasheet3 pages3 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of TT Electronics WIN-T0402LF-03-51R1-B provided by its distributors.