TT Electronics WCR-WCR2010LF-3003-F-P-LT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 300000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TT Electronics WCR-WCR2010LF-3003-F-P-LT.
Descriptions
Descriptions of TT Electronics WCR-WCR2010LF-3003-F-P-LT provided by its distributors.