TT Electronics WCR-WCR0201LF-3003-F-P-LT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 300000ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TT Electronics WCR-WCR0201LF-3003-F-P-LT.
Descriptions
Descriptions of TT Electronics WCR-WCR0201LF-3003-F-P-LT provided by its distributors.