TT Electronics W22-R820J
Wirewound Resistor, 0.82 Ohm, 7W, 5%, Full Reel
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TT Electronics W22-R820J.
element14 APAC
Datasheet4 pages17 years ago
Farnell
Newark
Descriptions
Descriptions of TT Electronics W22-R820J provided by its distributors.