TT Electronics PCF-W0603LF-02-6R19-F-P-LT
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 6.19ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TT Electronics PCF-W0603LF-02-6R19-F-P-LT.
Descriptions
Descriptions of TT Electronics PCF-W0603LF-02-6R19-F-P-LT provided by its distributors.