TT Electronics PCF-W0603LF-02-13R7-F-P-LT
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 13.7ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TT Electronics PCF-W0603LF-02-13R7-F-P-LT.
Supply Chain
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descriptions
Descriptions of TT Electronics PCF-W0603LF-02-13R7-F-P-LT provided by its distributors.