Eaton PDUMVR20NETLX
Tripp Lite Pdu Switched 120V 20A 24 5-15/20R L5-20P Lx Interface 0URM Taa
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Eaton PDUMVR20NETLX.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet4 pages7 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Introduction Date2024-06-14
Descriptions
Descriptions of Eaton PDUMVR20NETLX provided by its distributors.
PDU Single-Phase Switched 120V 1.9kW 70Inch Height 0U Rack Mount
Pdumvr20Netlx |Eaton Tripp Lite PDUMVR20NETLX
PDU SWITCHED 120V 20A 24 5-15/20