Triad Magnetics CMF23V-473111
CMF Series 47 mH 1.1 A 0.884 Ohm DCR Common Mode Frame Choke
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Triad Magnetics CMF23V-473111.
IHS
Datasheet3 pages0 years ago
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2017-03-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Triad Magnetics CMF23V-473111 provided by its distributors.
Common Mode Chokes Dual 47000uH 10kHz 1.1A 0.884Ohm DCR Thru-Hole Box/Tube
Common Mode Inductor - L = 47Mh +30/-50% @ 1Khz, I = 1.1A Max Rohs Compliant: Yes |Triad Magnetics CMF23V-473111
CMC 47MH 1.1A 2LN THROUGH HOLE