Triad Magnetics CMF23V-393121
39 mH at 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.2A DCR 766mOhm
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Triad Magnetics CMF23V-393121.
IHS
Datasheet1 page3 years ago
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Triad Magnetics CMF23V-393121 provided by its distributors.
CMF Series 39 mH 1.2 A 0.766 Ohm DCR Common Mode Frame Choke
Common Mode Chokes Dual 39000uH 10kHz 1.2A 0.766Ohm DCR Thru-Hole Box/Tube
Common Mode Inductor - L = 39Mh +30/-50% @ 1Khz, I = 1.2A Max Rohs Compliant: Yes |Triad Magnetics CMF23V-393121
Single Phase EMI Filter, 300V, 50/60HzHz
CMC 39MH 1.2A 2LN THROUGH HOLE