Torex XC6135N31DNR-G
Voltage Detector Ultra-Low Power 44nA 3.131V 0.5V to 5V 4-Pin SSOT-24 T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Torex XC6135N31DNR-G.
IHS
Datasheet22 pages5 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions of Torex XC6135N31DNR-G provided by its distributors.
Active Tape & Reel (TR) ROHS3Compliant (Type) Supervisor
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +3.1V, CMOS, PDSO4