Torex XC6129N23G9R-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +2.3V, CMOS, PDSO4
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Torex XC6129N23G9R-G.
IHS
Datasheet27 pages4 years ago
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2017-05-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Torex XC6129N23G9R-G provided by its distributors.
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 2.3184V 1.5V to 5.5V 4-Pin USPQ-B05 T/R
Active DUAL NO LEAD POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 85C 0.00116mA 1mm 3V