Torex XC6127N34DNR-G
Active DUAL GULL WING POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 85C 0.00235mA 2mm 1V
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Torex XC6127N34DNR-G.
IHS
Datasheet27 pages3 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions of Torex XC6127N34DNR-G provided by its distributors.
Ultra Small Voltage Detector 3.4272V 1.5V to 5.5V 4-Pin SSOT-24 T/R
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +3.4V, CMOS, PDSO4