Torex XC6127C31DNR-G
Ultra Small Voltage Detector 3.1248V 1.5V to 5.5V 4-Pin SSOT-24 T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Torex XC6127C31DNR-G.
IHS
Datasheet27 pages3 years ago
Inventory History
3 month trend:
-15.38%
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2011-05-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions of Torex XC6127C31DNR-G provided by its distributors.
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +3.1V, CMOS, PDSO4
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
SSOT-24 Monitors & Reset Circuits ROHS
1.1¦ÌA 400ms CMOS 1 6V SSOT-24