Torex XC6127C23GMR-G
Active DUAL GULL WING POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 85C 0.0019mA 2.9mm 1V
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Torex XC6127C23GMR-G.
IHS
Datasheet27 pages3 years ago
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2011-05-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions of Torex XC6127C23GMR-G provided by its distributors.
Ultra Small Voltage Detector 2.3184V 1.5V to 5.5V 5-Pin SOT-25 T/R
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +2.3V, CMOS, PDSO5