Torex XC6118N34BGR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +3.4V, CMOS, PDSO4
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Torex XC6118N34BGR-G.
IHS
Datasheet21 pages4 years ago
SHENGYU ELECTRONICS
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2010-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Torex XC6118N34BGR-G provided by its distributors.
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) DETECT VOLTAGE IS 3.4VOLT Voltage Detector supervisor 2V 0.6mm -40C~85C TA
Voltage Detector 3.468V 0.8V to 5V 4-Pin USP T/R