TKD M8-32.768-6-20
Passive Crystal Oscillators 50KΩ 6pF ±20ppm -40℃~+85℃ 32.768KHz SMD8433_4P
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
HQonlineCR02503272,0061
>1wk
Descriptions
Descriptions of TKD M8-32.768-6-20 provided by its distributors.