Time Mark 257B-400HZ
3-Phase Monitor, Automatic Reset, 208/240VAC, Red, 160-240VAC, 400Hz, 2.4W
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Time Mark 257B-400HZ.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet2 pages7 years ago
Inventory History
3 month trend:
-50.00%
Supply Chain
Country of OriginUSA
Descriptions
Descriptions of Time Mark 257B-400HZ provided by its distributors.
POWER MONITOR, 3PHASE, 240VAC, 400HZ, 2.4W, SPDT 10A, 8PIN, 257-SERIES