Thin Film Tech CR0805E9761B
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 9760ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805, CHIP, ROHS COMPLIANT
Datasheet
Submit Request for Quote
Submit an RFQ to a group of distributors who specialize in finding hard-to-find parts.
Request for Quotation (RFQ)
This request will be sent to the specified suppliers.
(* indicates required field)
Quote request
Suppliers *
Contact details
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Thin Film Tech CR0805E9761B.
Garrett
Datasheet1 page17 years ago
Datasheet2 pages19 years ago
Descriptions
Descriptions of Thin Film Tech CR0805E9761B provided by its distributors.