Telemecanique XS7E1A1NBL01M12
Proximity Sensor Sz E DC NPN XS7 | Telemecanique Sensors XS7E1A1NBL01M12
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Telemecanique XS7E1A1NBL01M12.
Burklin Elektronik
Datasheet5 pages3 years ago
RS (Formerly Allied Electronics)
Descriptions
Descriptions of Telemecanique XS7E1A1NBL01M12 provided by its distributors.
Proximity Sensor Inductive NC NPN 1cm 12V to 24V
Proximity switch, Surface mounting, 1 Form B (N/C), 100 mA, Detection range 10 mm, XS7E1A1NBL01M12