Telemecanique XCNTR2518G11
Switch Limit N.O./N.C. DPST Side Rotary with Roller Lever Screw Clamp 3A 240VAC 250VDC Rotary Screw Mount
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Telemecanique XCNTR2518G11.
IHS
Datasheet6 pages4 years ago
Supply Chain
Country of OriginIndonesia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2018-12-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions of Telemecanique XCNTR2518G11 provided by its distributors.