TE Connectivity S9025PLNF
Antenna Module Mini RFID Left Hand Circular 928MHz 5.5dBi N Connector Panel Mounting
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity S9025PLNF.
IHS
Datasheet4 pages1 year ago
Datasheet4 pages1 year ago
Electro Sonic
TE Connectivity
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Inventory History
3 month trend:
+17.39%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Descriptions
Descriptions of TE Connectivity S9025PLNF provided by its distributors.
S9025PL Mini RFID Panel Antenna 5.5dBi Gain 928MHz 50 Ohm 10W Stud Mount Bulk
Base Station/Broadcast Transmission Antenna, 902MHz Min, 928MHz Max
Panel, LHCP, fixed, NF | Laird External Antennas S9025PLNF
Panel,LHCP,fixed,NF 902-928MHz,5dBiC,flu
Antenna Panel 5.5dBi Gain 928MHz
5.5dB 1.5 50¦¸ 915MHz , 18.03mm
S9025PLNF, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
射频, RFID 天线, 928MHZ, 5.5DBI, 面板;
RFID ANTENNA, 928MHZ, 5.5DBI, PANEL; Antenna Type:RFID; Operating Frequency:928MHz; Antenna Connector:N Connector; Antenna Cable Length:-; Transmit Power:10W; Antenna Polarisation:Left Hand Circular; Gain:5.5dBi; Antenna RoHS Compliant: Yes