TE Connectivity RD6127-6-15M0
Common Mode Chokes Dual 15000uH 1kHz 6A 0.06665Ohm DCR Thru-Hole
NRND
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity RD6127-6-15M0.
IHS
Datasheet5 pages0 years ago
Master Electronics
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 month ago)
Related Parts
TE ConnectivityRD7127-10-14M0
Common Mode Chokes / Filters CHOKE 10A 14mH/path CURRENT-COMPENSATED
Descriptions
Descriptions of TE Connectivity RD6127-6-15M0 provided by its distributors.
Common Mode Chokes / Filters CHOKE 6A 15mH/path CURRENT-COMPENSATED
COMMON MODE CHOKE, 16 MH, -30 - +50%, 6A IDC, 66.65MOHMS, RD SERIES
Rd High Current Common Mode 600Vac/850Vdc, 6A, 15Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RD6127-6-15M0
Choke, Common Mode, 15 mH, 6 A