TE Connectivity OTX-418-HH-KF5-HT
Remote Ht 418MHZ Ook Am 5BTN Kf Tx Fcc
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity OTX-418-HH-KF5-HT.
TE Connectivity
Technical Drawing2 pages2 years ago
Datasheet9 pages2 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Descriptions
Descriptions of TE Connectivity OTX-418-HH-KF5-HT provided by its distributors.
OTX-418-HH-KF5-HT, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
ASK,OOK 3.6V 5 Button,Handheld 2.1V
XMITTER KEYFOB 418MHZ 5 BUTTON