TE Connectivity KHU-17A11-120
Electromechanical Relay 120VAC 3.9KOhm 5A 4PDT (21.82x28.17)mm Socket General Purpose
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity KHU-17A11-120.
TE Connectivity
Datasheet38 pages6 years ago
Datasheet38 pages6 years ago
Electro Sonic
Master Electronics
element14 APAC
JRH Electronics
Inventory History
3 month trend:
-37.36%