TE Connectivity FN351-50-47
EMC filter, 60 Hz, 50 A, 3x 440/250 VAC, 22 kW, terminal block, FN351-50-47
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity FN351-50-47.
Burklin Elektronik
Datasheet5 pages5 years ago
Sager Electronics
TME
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of TE Connectivity FN351-50-47 provided by its distributors.
3 PHASE FLAT MOUNT FILTER 440VAC, 50A, STRIP TERMINAL 47
FN351-50-47, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
3 PHASE FLAT MOUNT FILTER 440V