TE Connectivity FN3311IT-1500-99-C18-R5
3 Phase Busbar Filter It 500Vac, 1500A, 68Nf, 1Mohm |Schaffner FN3311IT-1500-99-C18-R5
Production
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity FN3311IT-1500-99-C18-R5.
IHS
Datasheet4 pages0 years ago
JRH Electronics
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Introduction Date2017-02-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions of TE Connectivity FN3311IT-1500-99-C18-R5 provided by its distributors.
Three Phase EMI Filter, 300V, 0-60HzHz