TE Connectivity FN2010-30-17
Power Line Filter 0Hz to 400Hz 30A 250VAC Threaded Stud Flange Mount
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity FN2010-30-17.
Master Electronics
Datasheet4 pages11 years ago
TME
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of TE Connectivity FN2010-30-17 provided by its distributors.
Single Phase Chassis Mount Filter 250Vac, 30A, Studs |Schaffner FN2010-30-17
Power Line Filters 30A GENERAL PURPOSE FLTR
TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER 12331389
LINE FILTER 250VAC 30A CHASS MNT