TE Connectivity B8965CNS
Mobile Load Coil Whip Antenna Vertical 970MHz 50 Ohm 5dBi
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity B8965CNS.
TE Connectivity
Datasheet2 pages1 year ago
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
+35.82%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 week ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 1 week ago)
Descriptions
Descriptions of TE Connectivity B8965CNS provided by its distributors.
WHIP, MC, CC,896.970MHZ | Laird External Antennas B8965CNS
WHIP,MC,CC,896-970MHz TUN,5,CH,NGP,SPRIN
B8965CNS, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
RF ANT 896MHZ WHIP STR NMO BASE